Previous Entry Share Next Entry
Без провокации не обойдешься
сарказм
papasnickers
2
6Ps-z3BJw-8
Оригинал читать тут.

  • 1
Ось цікавий коментар по темі, побачив у мордокнизі (фейсбуці):

" Yuriy Syrotyuk
Так само нинішні псевдоантикорупційні розбірки усередині партії Регіонів не мають нічого спільного з боротьбою проти корупції. Це типові якобінські чи ленінсько-сталінські чистки, які диктаторський режим застосовує, щоб зцементувати і зміцнити владу, а ще - щоб виправдати нову хвилю репресій, яку влада готує проти усіх можливих осередків спротиву.
Колись большевики запозичили якобінську практику партійних чисток, щоб нібито очиститись проти пристосуванців, ревізіоністів, уклоністів і т.д. і т.п. Після першої ленінської чистки 1921 року понад третина большевиків потрапила під ніж чисток. Спочатку поклали партійний квиток і револьвер, а вже незабаром більшість були знищені як вороги народу.
Потім 1929-31 роках велику чистку вперше самостійно провів Сталін. Тепер під ніж потрапили і представники верхівки партії, кожен, хто був помічений у нелояльності до Вождя.
Аморальність, безграмотність, корупційність до уваги не бралися. Абсолютна відданість на деякий час ставали запорукою недоторканності. Під час сталінської чистки було знищено більшість учасників перших з’їздів большевиків, організаторів большевицького перевороту, «вірних ленінців».
Режим Януковича дуже швидко пройшов «ленінський етап чисток». Усякі дрібні пристосуванці на кшталт Василя Волги давно гріють нари, тепер настав етап «сталінської чистки». Тут немає особливих причин.

Помиляються ті, хто думають, що Петра Мельника покарали за «крисятнічєство», за опортунізм і непоступливість молодій команді Кабміну. Так само, як кривлять душею ті, хто переконує, що режим однаково, незалежно від партійного квитка, переслідує корупціонерів…
Від сьогодні – це сигнал, що безглуздо і безжально Янукович у будь-яку мить може посадити і покарати будь-кого, навіть із найближчого оточення.

Це щеплення страху усім, хто думає розкладати яйця у різні корзини під час президентських виборів, хто на мить засумнівається у необхідності тотального наступу на громадянські права і хто відмовиться від масових фальсифікацій майбутніх виборів, хто дасть копійку не тому кандидату чи вчасно не донесе підозрілу поведінку соратників. Від сьогодні ніхто із найближчого оточення не застрахований від тюрми. Кажуть, в бігах Борис Колесніков. Це полум’яне вітання Рінату Леонідовичу, Але завтра завграшки у СІЗО може опинитися Льовочків чи якийсь олігарх повторить долю Ходорковського… Ніхто не застрахований. І навпаки, якийсь сірий гвинтик команди на мить може повторити долю Абрамовича, як це сталося з Курченком. На фатальну мить, щоб потім стати об’єктом нового витка очищення влади.
В умовах повної неспроможності покращення соціально-економічної ситуації країну прогнозовано годуватимуть телесеріалами антикорупційних спецоперацій і підсвідомим вприскуванням порції страху у мізки громадян. Звичайно, на фоні золотих унітазів, прокурорських віл і суддівських статків усе це виглядатиме смішно. Як смішним паяцом виглядає наш новорощений Коба при владі.
Як на мене, усе, що відбувається, є свідченням того, що існуюча соціально-економічна і політична система в країні вичерпала себе і тепер самопоглинається шаленими темпами.
Отож збуваються пророчі слова Степана Бандери: «світ форми тепер валиться. Настає час змісту, час діла. Ходімо разом з ним! Сильні і одні".
Бо або ми знищимо наш межигірський Карфаген, або завтра станемо об’єктами терору і чистки. Навіть, якщо сиділи збоку.
Особливо, якщо сиділи збоку. "

  • 1
?

Log in

No account? Create an account